Logo
Poradíme Vám na
Jen si dolakuju nehty a odepíšu Vám.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu

SLEDUJTE NÁS NA SOC. SÍTÍCH

  1. Úvod
  2. NEHTOBLOG
  3. Proč se mi dělají odchlipy nebo odloupne nehet? Část 1.
27.06.2022

Proč se mi dělají odchlipy nebo odloupne nehet? Část 1.

"Proč se mi děje, že se mi udělal ochlip nebo uletěl hned celý nehet?" Možná děláte některou z níže zvedených chyb. Spolu to určitě zvádneme, ať jsou příští nehty "bez ztráty kytičky"

1.) Špatná příprava nehtu

Tento bod může být na samotnou kapitolu, nicméně si řekneme, jaké jsou ty nejčastější zádrhely.

  • Před novou nehtovou modeláží odstranili jste všechny zbytky starého laku na nehty? Při změně materiálu, odstranila jste starý materiál? Problém bývá při přechodu z gelu na akryl, opačný přechod problém nebývá.
  • Připravili jste si správně kůžičky? Nehtovou kůžičku je nutné před každou modeláží zatlačit, odstranit přebytečnou nehtovou blanku z nehtu a ideálně kutikulu odstřihnout pomocí speciálních nůžek. Tohle může provádět jen profesionál, pro domácí použití stačí alespoň zatlačit a jemným pilníkem odstranit blanku z nehtu.
  • Před modeláží nehet důkladně oprašte kartáčkem

  • Ideálně cleanerem odstraňte i drobný mikroprach. I ten může pěkně pozlobit. Náš tip - vezměte si pomerančové dřívko a ubrousek a vyčistěte nejen celý nehet, ale zejména prostor pod cuticulou (kůžičkou).

2.) Absence pomocných tekutin

Pokud nepoužíváte žádné tekutiny, pouze cleaner nebo hůř, odlakovač, děláte velkou chybu. Pomocné tekutiny jsou opravdu důležité. Určitě Vám nesmí chybět prep a bonder. K čemu jsou a proč musím mít 2?

Prep - odmašťuje a dehydratuje nehet. Můžete jej nanést po celé délce nehtu.

Bonder - používá se u odchlipů. Nanáší se pouze na přírodní část nehtu, zejména v oblasti odchlipu. Bonderem neplýtvejte. Paradoxně i moc tekutin škodí. Před aplikací štěteček otřete o hrdlo lahvičky a až poté aplikujte na nehet.

3.) Zateklý materiál

Gel na nehty nanášejte precizně. Dejte si pozor, aby Vám žádný materiál nezatekl do kůžiček. Aplikujte jej pouze na zmatněný nehet po nanesení tekutin.

Náš tip, jak zamezit zatečení materiálu. Na štěteček si naneste dostatečné množství a prst si postavte směrek k sobě dolů. Směrem dolů se nikdy nemůže stát, že gel zateče až ke kůžičkám, což hrozí u řídkého materiálu jako jsou zejména podkladové gely nebo lesky. Viz fotka s pomerančovým dřívkem.

4.) Stírání výpotku

Stíráte výpotek v některé mezifázi modeláže nehtu nebo po každé aplikaci gelu? Chyba. Výpotek v materiálu slouží jako přilnavací mezivrstva, aby na sebe jednotlivé materiály navazovaly a přilnuly. Výpotek lze odstranit pouze po dokončení modeláže před nanesením lesku. V žádné jiné fázi výpotek nestírejte.

Doufám, že jsem Vám pomohla. V dalším článku se podíváme na mechanické poškození nehtu a další příčiny odchlípnutých nehtů.

S Láskou Vaše Tess - srdce Pink Nails.

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

PROČ NAKUPOVAT U NÁS?

♥ Jsme profesionálové v oboru přes 10 let

♥ Doprava ZDARMA od 1500 ,-

♥ Dárek ke každé objednávce

♥ Rychlé vyřízení objednávky

♥ Poradíme Vám

Potřebujete poradit s výběrem?

Jen si dolakuju nehty a odpovím Vám.

Vaše Tess

info@pinknails.cz

+420739479415
Po-Čt 9-17, Pá 9-12
 
 
 
© 2012-2022 Pink Nails. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz