Logo
Poradíme Vám na
Jen si dolakuju nehty a odepíšu Vám.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

SLEDUJTE NÁS NA SOC. SÍTÍCH

 1. Úvod
 2. DOPRAVA A PODMÍNKY
 3. VRÁCENÍ ZBOŽÍ
Vrácení zboží

Výrobek zakoupený přes náš internetový obchod neodpovídá vašim představám? Pak máte možnost ho vrátit bez udání důvodů během zákonné 14denní lhůty od data jeho převzetí. 

Můžete jednoduše vyplnit přiložený formulář, který Vám přišel v emailu při potvrzení objednávky nebo prostřednictvím elektornického formuláře. 

 

Jak postupovat při vrácení?

 • Vrátit zboží můžete jedním ze 2 způsobů: Vrácení osobně na odběrném místě  po předchozí domluvě spolu s daňovým dokladem (z důvodu, že nejsme kamenná prodejna s pevnou pracovní dobou). Na místě zboží zkontrolujeme a sepíšeme protokol Odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech a zajistíme vrácení peněz.

 

 • Vrácení poštou

1.) Vyplňte a vytiskněte "Poučení o právu  na odstoupení od smlouvy - vzorový formulář", který jste obdrželi v e-mailu se sumarizací objednávky.

2.) Uveďte zboží do původního stavu, abychom mohli vrátit plnou cenu zboží. V případě, jeví-li produkt známky používání, opotřebení, můžeme hodnotu ponížit na cenu, za kterou zboží nabídneme dalšímu zákazníkovi jako "bazarové".

3.) Zboží pečlivě zabalte, abyste předešli jeho poškození během přepravy. Ideálně jej zabalte do původního obalu. Nezapomeňte přibalit podepsané odstoupení od kupní smlouvy.

4.) Zboží odešlete na kontaktní adresu: Ing. Tereza Ančinec, K Pahrbku 1689, Napajedla, 76361

 

Časté dotazy

 

 • Co znamená Odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu?

Pokud jste výrobek zakoupil v našem internetové obchodě jako spotřebitel (nemáte na faktuře uvedeno IČ), máte v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 NOZ právo bez udání důvodu odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží.

Tohoto svého práva můžete využít ve chvíli, kdy vám výrobek z nějakého důvodu nevyhovuje nebo neodpovídá vašim představám.

 

 • Výrobek je zakoupen na IČ, mohu odstoupit od kupní smlouvy?

V případě, že jste podnikatelem, tzn. právnickou osobou či osobou, jež zboží objednala v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci svého samostatného výkonu povolání, zákonná možnost Odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech se na vás nevztahuje.

 

 • Musím zboží vrátit v nepoškozeném obalu?

Obal není předmětem koupě ani součástí koupené věci. I přesto máme právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. Tyto náklady jsou vždy individuálně posouzeny a jako takové jsou poté zákazníkovi naúčtovány a započteny s částkou za vrácené zboží. Např. že se zboží dalšímu zákazníkovi prodává už jako bazarové / použité se sníženou cenou.

 

 • Co když se zboží při používání poškodilo?

Výrobek můžete vrátit i pokud je částečně poškozen, v takovém případě však budeme mít právo snížit vrácenou částku o částku představující snížení hodnoty vráceného zboží způsobené jeho poškozením.

 

 • Co když vrátím zboží nekompletní, např. bez příslušenství?

Abyste při vrácení zboží dostali zpět celou částku zaplacené kupní ceny, musí být vrácené zboží kompletní, tedy včetně všeho příslušenství, které bylo součástí prodejního balení. Pokud například vrátíte lampu bez adaptéru nebo kelímek bez víčka, máme právo snížit vrácenou částku o hodnotu chybějícího příslušenství.

 

 • Jak se počítá lhůta 14 dnů?

Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 kalendářních dnů, nikoliv pracovních, a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží spotřebitelem (např. převezme-li si zákazník zboží v pátek, doba pro odstoupení se počítá od soboty včetně).

Pro dodržení lhůty je rozhodující, kdy je odstoupení od smlouvy odesláno. Lhůta pro odstoupení se tak považuje za zachovanou, pokud spotřebitel v jejím průběhu odešle podnikateli oznámení, že od smlouvy odstupuje.

 

 • Jaké dokumenty je potřeba přiložit?

V případě, že výrobek budete vracet, nezapomeňte přinést / poslat dokument, který potvrdí, že jste zboží zakoupili u nás a usnadní nám identifikaci daného zboží a požadavku.

Doporučujeme přiložit také vyplněný formulář viz. výše "Vrácení zboží 1.bod" a kopii nákupního dokladu, který jste obdrželi spolu se zbožím.

 

 • Kdy mi vrátíte peníze?

Peníze za zboží zašleme na váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy, ne však dříve, než dojde k doručení vraceného zboží na kontaktní aresu. Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího. Peníze můžete dostat také osobně na kontaktní adrese v případě osobního kontaktu.

 

 • Na které zboží se nevztahuje právo na odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech?
   

Ze zákona spotřebitel nemůže odstoupit zejména od smlouvy:

 1. o poskytování služeb, jestliže byly splněny s jeho předchozím výslovným souhlasem před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy a podnikatel před uzavřením smlouvy sdělil spotřebiteli, že v takovém případě nemá právo na odstoupení od smlouvy
 2. o dodávce zboží nebo služby, jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli podnikatele a k němuž může dojít během lhůty pro odstoupení od smlouvy
 3. o dodání alkoholických nápojů, jež mohou být dodány až po uplynutí třiceti dnů a jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávislých na vůli podnikatele
 4. o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu
 5. o dodávce zboží, které podléhá rychlé zkáze, jakož i zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím
 6. o opravě nebo údržbě provedené v místě určeném spotřebitelem na jeho žádost; to však neplatí v případě následného provedení jiných než vyžádaných oprav či dodání jiných než vyžádaných náhradních dílů
 7. o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit
 8. o dodávce zvukové nebo obrazové nahrávky nebo počítačového programu, pokud porušil jejich původní obal
 9. o dodávce novin, periodik nebo časopisů
 10. o ubytování, dopravě, stravování nebo využití volného času, pokud podnikatel tato plnění poskytuje v určeném termínu
 11. uzavírané na základě veřejné dražby podle zákona upravujícího veřejné dražby, nebo
 12. o dodání digitálního obsahu, pokud nebyl dodán na hmotném nosiči a byl dodán s předchozím výslovným souhlasem spotřebitele před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy a podnikatel před uzavřením smlouvy sdělil spotřebiteli, že v takovém případě nemá právo na odstoupení od smlouvy

Výjimkou jsou případy, kdy je odstoupení od smlouvy výslovně ujednáno

PROČ NAKUPOVAT U NÁS?

♥ Jsme profesionálové v oboru přes 10 let

♥ Doprava ZDARMA od 1500 ,-

♥ Dárek ke každé objednávce

♥ Rychlé vyřízení objednávky

♥ Poradíme Vám

Potřebujete poradit s výběrem?

Jen si dolakuju nehty a odpovím Vám.

Vaše Tess

info@pinknails.cz

+420739479415
Po-Čt 9-17, Pá 9-12
 
 
 
© 2012-2022 Pink Nails. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz